| Alvx23 a întrebat:

Intentionez sa ma deplases in afara localitatii dupa ora 23 pe motivul de a aduce pe cineva acasa care vine din strainatate, stie cineva cum as putea scapa de o posibila amenda in cazul in care ma opreste politia, sau ce as putea completa pe declaratie?

3 răspunsuri:
| KR0NSTADT a răspuns:

Motivu tău nu este unul care să te scutească de amendă. Nu cred că acel cineva nu poate lua un taxi, sau un Uber.

| Alvx23 explică (pentru KR0NSTADT):

Da,dar nu cred ca ti ar conveni sa platesti 300 de lei la taxi...

| Titan123 a răspuns:

Scrii interes personal