| MadaTeIntreaba a întrebat:

Sa stiti ca visez de mai multe ori o inima rosie in 3 cercuri aurii. Ce inseamna?

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Nu inseamna nimic. Nu mai incerca sa descifrezi vise pentru ca e o pierdere de timp.

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Adesea visul in care apare inima este un avertizment. De cele mai multe ori este vorba de o boala (uneori la rudele apropiate). Inima din vis simbolizeaza nevroza, care se instaleaza in urma conflictelor din relatiile interumane. In unele culturi, inima este considerata locul unde se afla sufletul. Daca visati ca va doare inima, inseamna ca aveti probleme sufletesti, poate un necaz in dragoste, legat de o inima franta.

| NastyP a răspuns:

Poate sa insemna doua lucruri: ori ai un iubit si sunteti gata sa treceti la un pas urmator (care o fi acela) sau esti singura si iti vei intalni "alesul" happy

| FrancisAlbertSinatra a răspuns:

Inseamna moarte. daca stai la bloc s-ar putea ca Gandalf cel Sur sa va faca o vizita.

| MadaTeIntreaba explică (pentru FrancisAlbertSinatra):

Nu stau la bloc stau la curte si cine naiba mai e si Gandalf ala?