| ionutz1996 a întrebat:

Salut am gasit pe pcgarage.ro la placi video Sapphire 7770 OC si Sapphire 7770 daca o iau pe Sapphire 7770 o sa fie vreo difenta in jocuri daca nu e OC?

3 răspunsuri:
| littlelogo a răspuns:

Introdu codul voucher-ului PC Garage F7VWWNVD
inainte de finalizarea oricarei comenzi pe www.pcgarage.ro
si obtii imediat o reudcere la produsele din cosul de cumparaturi. Spaer sa te ajute :) Bafta la cumparaturi

| ionutz1996 explică:

Pai si cealalata daca nu e Oc nu e la fel de buna pentru jocuri?

| ionutz1996 explică:

Pai si cealalta daca nu e OC nu e la fel de buna pentru jocuri?

| RaZvYtHeMaFiA a răspuns (pentru ionutz1996):

Diferenta nu este mare dar eu iti recomand mai bine 650 ti care este mai performanta cu vreo 20% decat hd 7770. Diferenta dintre ele o reprezinta frecventa procesorului grafic si in jocuri nu se va observa.Dar oricum eu iti recomand 650 ti care este mai performanta.