| Titiriga_Bogdan_1990 a întrebat:

Am o problema cu display-ul de la laptop. In momentul cand conectez cablu de alimentare se face negru. Stie cineva de ce? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| wezoNe a răspuns:

In rest merge? Probabil este stricat un cablu pe acolo, daca esti posesorul lui / unui laptop sti prea bine ca atunci cand conectezi o sursa de alimentare la el, isi sporeste luminozitatea poate acel fir care baga in el mai mult curent incat sa foloseasca mai multa lumina este stricat, ai putea sa faci un test insa, inchide leptopul (shut down) apoi baga-l in priza si aprinde-l, si vezi daca se vede ceva, daca da este posibil sa fie ceva software (sistem de operare / drivere).

| Titiriga_Bogdan_1990 explică (pentru wezoNe):

In rest merge. Doar in momentul cand conectez cablu de alimentare se intuneca ecranul.

3 răspunsuri:
| Dinamicx a răspuns:

Ai incercat sa setezi luminozitatea? Dai click dreapta pe icoana din bara si adjust screen brightness. Sper ca te-am ajutat!