| Zambory_Mihaly_1967 a întrebat:

am o problema cu tastatura de la laptopul meu..defapt toata tastatura functioneaza in afara de litera "A'! functioneaza doar cand deschid laptopul pentru cateva secunde, pot vedea in spatiul pentru parola de logare in windows cum apar -a-uri pana in momentul cand ating un alt buton, pai nu mai functioneaza deloc..stie cineva cum o pot rezolva? multumesc mult!

3 răspunsuri:
| 3rN3SyTo a răspuns:

Poate e ramas apasata tasta a si de aceea apar mai lute a ca si cand ai tine tu apasat pe lietra a, incearca sa scoti putin mai in afara tasta cu un ac o penseta ceva dar nu so rupi intelegi?

| Zambory_Mihaly_1967 explică (pentru 3rN3SyTo):

Nu e asta problema crede-ma..ar insemna de cate ori as incerca sa scriu sa apara.Dar apare doar la start cateva secunde! mersi oricum

| 3rN3SyTo a răspuns (pentru Zambory_Mihaly_1967):

Mergi cu le la o diagnostcare 30 lei maxim si iti va zice exact ce are, sorry man