| GoodLuck15 a întrebat:

Salut.
Am primit un mesaj pe numarul de telefon, in care NemoExpress ma informa ca astazi mi se va livra un colet care trebuia sa ajunga de ieri.Nici astazi nu a ajuns si as vrea sa stiu pana la ce ora fac cei de la Nemo livrari?

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu e mai simplu sa ii contactezi pe cei de la nemo sa ii intrebi de colet?

http://www.nemoexpress.ro/contact/

| mihai69 a răspuns:

De obicei, în acel SMS e scris și numărul de telefon al curierului; sună-l! Nu știe nimeni mai bine ca el.

| GoodLuck15 explică (pentru mihai69):

Tocmai asta e ca nu era scris numarul curierului...nu stiu cum functioneaza cei de la Nemo

| mihai69 a răspuns (pentru GoodLuck15):

Atunci poate ai măcar un AWB (de la expeditor) ca să poți urmări online traseul coletului.
http://www.nemoexpress.ro/urmareste/

| bebe20 a răspuns:

Mmm, pai asa ii s-a intamplat si bunicii mele cu un colet, trebuia sa ajunga amu o saptamana si nu a mai venit... Eu i-am spus ca coletul n-o sa mai vina dar ea betmen, betmen laughing) csf n-ai csf si programul de la Nemo livrarii este mai tot timpul big grin ^.^