| UserAnonim777 a întrebat:

Am si eu o problemă cu laptop-ul/internetul. De 2 zile tot face probleme. Adica eu sunt conectat la internet si totusi nu primește nimic. Am încercat si cu un router, am facut si hotspot. Se conectează, si când intru pe o pagina îmi apare "This site can't be reached". Nu stiu ce sa mai fac. Un ajutor rapid ar fi de folos, dau funda.

3 răspunsuri:
| Iunix a răspuns:

Internetul funcționează? Dacă da atunci problema e de la windows.

| TTSP a răspuns:

Buna,poti incerca sa dai net laptopului cu ajutorul telefonului prin tethering USB, iar daca tot nu merge, posibil sa fie de vina placa de retea a laptopului.

| TTSP a răspuns (pentru TTSP):

Am uitat sa mentionez, ca si eu am avut aceeasi problema cu al meu, am reinstalat windows-ul si acum merge perfect.