| InfinityEsSence a întrebat:

Salut, Am terminat recent scoala de soferi, m-am programat pe 18.11.2011 pentru proba practica (traseu). As vrea sa dau proba teoretica maine dar nu stiu de ce am nevoie, referindu-ma la acte. Trebuie sa ma duc cu dosarul? Sunt din Galati, un program/orar de lucru ar fi placut. Am fost acolo si nu era nici macar unul minuscul.

2 răspunsuri:
| Florin6326 a răspuns:

Pai daca te-ai programat cum de dosarul inca e la tine?!

| InfinityEsSence explică (pentru Florin6326):

Cu dosarul va trebui sa ma prezint pe data de 18.11. 2011 la examinator. Daca voi reusi sa-l iau imi va lua el dosaru. Daca nu, mi-l va da inapoi si ma va trimite acasa.