| StefyDaniel0102 a întrebat:

Cand incerca sa pornesc Pc, acesta se restarteaza cand ajunge la logu Windows ( cand se incarca ), am windows XP, am incercat sa il curat de praf, am scos ramii, am scos bateria bios-ului, ce as pute sa fac sa imi mearga?

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Poate fi orice de la un virus, oricat de bizar suna, pana la o placa de baza pe ultima suta de metri. Incearca sa reinstalezi windows-ul. Iti poti salva datele cu un HDD extern sau cu un Windows Live bootabil

3 răspunsuri:
| bula2014 a răspuns:

Pune bateria de la bois inapoi si seteaza data din bios prima data dupa aia intra in win si data viitore mai bine dul la service autorizat. asta r fi una din probleme

| StefyDaniel0102 explică (pentru bula2014):

Am faut asta. am setat data de al bios, degeaba il duc la un service. as putea sa rezolv singur daca as primii indicatii de la cineva big grin

| StefyDaniel0102 explică (pentru Andrei7520152):

Din cauza placii de baza era din pacate sad.

| Andrei7520152 a răspuns (pentru StefyDaniel0102):

Poate fi orice de la un virus, oricat de bizar suna, pana la o placa de baza pe ultima suta de metri. Incearca sa reinstalezi windows-ul. Iti poti salva datele cu un HDD extern sau cu un Windows Live bootabil