| SilviuXddd a întrebat:

ma puteti ajuta... am si o intrebare. ce se intampla atunci cand un vampir musca un om de mana? si nu de gat :O

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| Ciprianch28 a răspuns:

Nu te mai uita la filme de groaza.pe bune.nu exista asa ceva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar daca e un vampir bun? si nu musca? doar linge sau suge?

| Lacrymosa a răspuns:

Wow! Ce se poate intampla? rolling on the floor rolling on the floor Mai lasa Twilight deoparte, vezi ca incepi s-o iei raznahee hee

| IDamonSalvatore a răspuns:

Se transforma in liliac. happy

| Americanull2321 a răspuns:

Deci.vampirii musca de obicei de gat datorita nervilor de pe/la gat. daca te musca e mana s-ar putea sa nu se intample aceleasi lucru pentru ca nu ma sunt nervii aceia.nu stiu cred ca e putin logic.

| SilviuXddd explică:

Mersi... o sa iau in considerare.

| SilviuXddd explică:

Va multumesc amandurora... dar raspunsul al doilea m.a ajutat mai mult...

| Bardas_Alexandru_1997 a răspuns:

Cand musca de gat, persoana care e muscata e obligata sa bea sange uman, altfel dupa 12 ore moare.La mana nu e acceasi restrictie, are doar 28 de zile ca sa bea sange uman si sa nu moara.Dar la fel, se transforma, doar ca sunt unele restrictii.

| bibytzZza a răspuns:

Nu exista vampirihee hee