| WLMA a întrebat:

Tocmai ce m-am înscris la facultate. Am completat toate actele corect, dar la seria de buletin, in loc de ZX am scris ZH. Aș putea avea probleme cu admiterea sau e un lucru minor?

Răspuns Câştigător
| Adiav a răspuns:

Ca sa fi si tu linistit. Cel mai bine ar fi sa mergi si sa spui ca este gresit...si ti se corecteaza

2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

E un detaliu important dar nu iti poate aduce probleme in legatura cu admiterea. Suna-i si spune-le sa corecteze! Ei au nevoie de-alungul timpului de datele tale corecte de identificare.

| Bunny2017 a răspuns:

Este un amanunt din cartea ta de identitate deci nu e un lucru oarecare. As spune sa suni la secretariat si sa le anunți de acest fapt. Succes!