| Norbert97 a întrebat:

Am reinstalat windows xp sp2 si am niste probleme cu sunetul mi-am reinstalat si placa audio functioneaza fara probleme..pe laptop dar daca bag castile nu se mai aude absolut nimica. Windowsul imi recunoaste ca am bagat castile in laptop dar nu se aude nimic am incercat sa umblu la setari nimic...castile functioneaza 100% ca le-am testat si acuma de pe telefon si merge. Ce propuneti sa fac? Vrea un raspuns cat mai repede DAU FUNDA! (sau prin privat sa imi dati ID de mess)

1 răspuns:
| Game0verPisoi a răspuns:

Pai in primul rand instaleaza driverul de la placa audio, acum nu stiu eu de la ce firma ai tu placa audio dar poti sa te uiti pe ea si cauti pe net driverul.Bafta!