| Jipa95 a întrebat:

Am de gand sa achizitionez un smartphone in rate de la pc garage si am de ales intre plata la 30 de zile prin PayU sau credit online, prin PayU. Care este diferenta intre cele 2? A mai achizitionat cineva vreodata produuse in rate cu plata la 30 zile prin PayU? Vreau sa stiu cum functioneaza.

1 răspuns:
| PayU a răspuns:

Salut! Găsești aici toate detaliile despre cele două metode de plată, ai inclusiv o secțiune de întrebări și răspunsuri în pagină:
https://www.payu.ro/payu-online-credit