| dubstepper a întrebat:

Salutare TPU, Un coleg asa, de la mine din clasa, m-a invitat la el acasa de cateva ori si e doar cu bunicu' acasa, si il lasa sa faca ce vrea, si are o prietena, cu care face sex des, si m-a invitat sa vin pe la el sa fac si eu sex cu ea, si eu as vrea, dar nu stiu, ca eu sunt o fire mai sensibila si sunt mai timid si nu stiu daca as putea face asta. Ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| robertpaul a răspuns:

Daca esti curios-actioneaza/daca esti timid-invingeti timiditate/poate va fi o experienta-din care vei avea de castigat/cu timiditatea vei ramane,daca te bazezi pe ea)))faci cum crezi,dar peste cativa ani, sa nu te miri daca iti vei pune intrebarea-de ce nu am facut-o? pentru siguranta, foloseste prezervativ.succes

4 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Ce credeti ca ar trebui sa fac? Pai in primul rand sa iti pui problema ca regulatul "la posta" as cum face prietenul tau iti va aduce daca nu azi ci in curand un pui de sida de nu te mai scapa nici naiba de el toata viata.Fii calculat si macar aici nu incalca regula, daca fata aia se culca cu usurinta cu voi desigur o mai face si cu jumate de cartier! Du-te sarut-o dragastos, fa amor cu ea si baga-i limba in gura cat poti si in acelasi timp gandeste-te ca a facut sex oral cu n baieti.cum te simti? AAA i ramas mut nu? SUCES IN DRAGOSTE voinice.

| 이벨 a răspuns:

Nici sa nu te gandesti sa te duci. Iti strici viata! Nici nu conteaza cati ani ai si ce religie esti (sau nu esti). Daca mai ai putina demnitate in tine nu te duce. Asta e doar sfatul meu.

| sorinL1 a răspuns:

Daca te jeneaza ideea sau te simti prea timid as zice sa mai astepti. Vorba aia, balta e plina de pesti. Cand esti incordat sexul devine o experienta frustranta.