| SonicAndrei a întrebat:

Tableta mi-a fost resetată. Am făcut un backup manual în calculator (Copy-Paste). Cum îmi pun salvările și recordurile de la jocuri înapoi? E o tabletă Allview Speed City și salvările pe care mă interesează sunt de la jocurile Subway Surfers, Hill Climb Racing, Temple Run 2, NFS Most Wanted, Hangry Shark Evolution etc...
Sper că pot recupera salvările...

3 răspunsuri:
| SonicAndrei explică:

Mă așteptam la astfel de răspunsuri:
-Ia folderele din Android-data și pune-le pe tabletă, acolo se găsesc salvările.
SAU
-La NFS Most Wanted, Pou și Subway Surfers introdu-ți contul.

Astea sunt variantele pe care le-am gândit eu. O să o încerc pe prima și dacă merge sunt fericit.

| ilinc a răspuns:

Da... si la mine se intampla la fel am cautat tutoriale pe internet si solutii peste tot. nu poti face nimic totul se sterge... din pacate

| SonicAndrei explică (pentru ilinc):

Știu că mi s-a șters totul, dar ar merge dacă aș lua folderul cu salvările de pe calculator și l-aș pune pe tabletă? Singura problemă e cã nu prea gãsesc folderele care mă interesează...