| Sfinnx a întrebat:

Am o problema cu un laptop. Dupa ce a fost reformatat nu s-a instalat nici un driver chiar daca e windows 7.Cum e posibil? Windowsul respectiv sa nu fi avut licenta?
Ce optiuni am? Sa caut driverele online,le bag pe un stick, si le instalez SAU pun alt windows?(momentan e windows ultimate si ma gandeam sa ii bag profesional care mi l-am pus si eu acum 2 saptamani in urma.)

5 răspunsuri:
| lorelaylore a răspuns:

Pai ai mai multe variante, sa iti iei driverele de pe un alt pc, ori sa bagi windows-ul iar in caz ca l-ai instalat pe 84 de biti si la tine trebuie pe 64, sau sa iti pui alt windows, 8, XP, 8.1 sau 7 profesional

| AnimatedSignature a răspuns (pentru lorelaylore):

Nu exista 84 biti, doar 64 si 32.

| AnimatedSignature a răspuns (pentru lorelaylore):

Eu zic sa ti le iei singur. Eu imi iau pentru monitor, placa video, placa de baza, DirectX, Java, Adobe Flash Player, driverul pentru. telefon, si cam atat.

| Sfinnx explică (pentru AnimatedSignature):

Da da atata am cautat ca nebuna si nu am gasit ptc trebuie sa fie compatibile.Cu siguranta o sa reinstalez windowsul ptc dureaza mult.

| AnimatedSignature a răspuns (pentru Sfinnx):

Ok, cum spui.