| MakeLoveNotWar a întrebat:

Am sa trec direct la subiect, am instalat din nou FarCry 3 si nu inteleg de ce am lag la cutscene-uri chestia asta nu mi s-a mai intamplat pana acum, am reinstalat Windows-ul insa la fel. Acesta este sistemul meu: Procesor Intel i3 4160 3.6 ghz, 8 GB Ram DDR3 1600 MHZ, placa video AMD R7 250 2GB DDR3. Am Windows 7, si am incercat mai multe variante la FC3 si tot la fel, ma deranjeaza destul de mult acest lucru avand in vedere ca mare parte din jocul FC3 o reprezinta Cutscene-urile si nici nu le poti da skip ca in alte jocuri. Aveti idee cum as putea remediat aceasta problema? Sarbatori fericite!

2 răspunsuri:
| Andrei_Cojocaru_1990 a răspuns:

Cred că e placa video. Dacă nu schimbă windows... poti pune windows 8...

Răspuns utilizator avertizat