| anonim_4396 a întrebat:

Azi când treceam printre nişte blocuri, un grup de băieţei de 10-12 ani venea din direcţia opusă, iar unul dintre ei s-a repezit la mine şi m-a apucat de un sân.Eu,nervoasă,mai ales că m-a şi lovit în piept când m-a apucat,i-am tras o palmă sănătoasă în secunda doi,iar el a picat cumva pe burtă. Imediat după,apare mumă-sa dintr-o scară de bloc şi se ia de mine.I-am explicat exact cum s-au petrecut lucrurile,dar nu prea i-a păsat de ce a făcut fiu-su,nu i s-a părut nu ştiu ce,a zis că "e doar un copil şi nu ştie ce face şi că ce minte am eu care sunt ditamai capra de mă apuc să dau într-un copil."
Apoi m-a ameninţat că îmi face plângere la poliţie.
Deşi nu prea cred, dar totuşi, pot avea probleme din cauza asta? Îmi poate face ceva poliţia?

122 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru StrongHeart):

Eşti fumat/ă?

| borghesi a răspuns:

Foarte bine ai facut, eu ii dadeam si la masa o palma de nu se ridica o ora de jos