| iMuzic a întrebat:

Ba frate nu mai inteleg nimica am picat traselul de 2 ori fara sa gresesc deloc ....cand eram cu examinatorul pe traseu ma felicita la cum merg si la sfarsit respins sad acum am luat sala iar a 3 oara cu 26... da parca nu mai am nicio speranta la traseu

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pesemne ai facut greseli de care nu ai fost constient, poate chiar una dintre cele grave.
Te sfatuiesc sa citesti Ordinul MAI 268/2010, privind procedura de examinare pentru obtinerea permisului de conducere, in special penalizarea greselilor comise de candidat si sa fii atent sa nu gresesti.