| Swagmotherfuckers a întrebat:

in primul rand joia asta care vine dau orasu' ceva sfaturi utile si cei care au luat,ceva sfaturi din propria experienta,dar mai vreau sa va zic ceva am o banuiala la care ma tot gandesc daca e adevarata,oare instructorul stie cu ce politist o sa cazi,sau pe unde o se te duca nu stiu dar intrebarea asta imi tot planeaza prin cap, astept raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ar fi bine sa citesti Ordinul MAI nr.268/2010, privind examinarea pentru obtinerea permisului de conducere, cu md. si compl. ulterioare, mai ales in ce privesc ce urmareste examinatorul si greselile care se puncteaza. Sa fii cat mai calm si sa nu faci greseli mari.
Vorbeste si cu instructorul, acesta iti poate spune cum este examinatorul, daca ii cunoaste pe toti care examineaza in ziua respectiva.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Avand in vedere ca intructorii au examene destuld e des ori fi invatat care e rutina examninatorilor daca acesti au o rutina.

Daca stiu la cine pici, probabil ca nu daca sunt multi examinatori

| CuriousStuff a răspuns:

Daca e mai mult de un politist nu stie. Si politistul face traseul pe drum avand grija sa acopere majoritatea punctelor din evaluarea ta.

| LiveTheMoments a răspuns:

Incearca sa fii cat mai relaxata si imagineaza-ti ca esti sg in masina.