| RMG a întrebat:

cate motiuni de cenzura au trecut in Romania post-comunista?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din cate imi amintesc este doar una singura, respectiv cea depusa de PSD-ALDE anul trecut, impotriva propriului Guvern, respectiv impotriva Guvernului Grindeanu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ioandelasal):

A trecut una și împotriva lui Mihai Răzvan Ungureanu. Cred că astea sunt singurele.

| RMG explică (pentru anonim_4396):

Profu de la facultate a zis ca au trecut mai multe si a facut misto de noi si ne-a dat tema sa cautam asta...dar nu gasesc decat pe cea de anul trecut pe google

| anonim_4396 a răspuns (pentru RMG):

Îti garantez că sunt astea 2 și parcă a mai trecut și una împotriva lui Boc.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreaba l pe Liviu (Dragnea) el cunoaste.