| anonim_4396 a întrebat:

Daca lucrez la aeroport, și pentru a lucra am nevoie de ecuson pe care aeroportul îl face și asta înainte de verificare ta,am înțeles că ești verificat de Sri,MAI, MAPN, adică ce fel de verificări vor ei să îți facă? Îți verifica cumva internetul? Are treaba cu istoricul tau de internet?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se verifica sa nu ai legaturi cu terorismul, indiferent de care culoare.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, verifica totul, internetul, site-urile pe care intri, emailurile, totul si asta constant, ca sa nu ai legatura cu teroristi sau drogurile.

| johnnny123 a răspuns:

Dar ce ai vizitat pe internet de ești atât de terorizat să nu-ți găsească SRI-ul istoricul?

| anonim_4396 explică (pentru johnnny123):

Nimic,doar că de ce sa îmi verifice mie internetul? Nu îți ia dreptul la viață intimă?