| Ahead a întrebat:

azi am luat permisul de conducere categoria B happy
As vrea sa stiu la voi cum a fost, am inteles ca va veni prin poste peste 1 saptamana, pot circula pana atunci sau il pot ridica de undeva de la sedul lor mai repede?
Mersi mult, astept sfaturi de la cei care chiar ma pot ajuta, nu doresc raspunsuri din auzite sau povesti

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti cere o dovada de circulatie, daca te grabesti asa tare.
In mod legal nu poti circula fara permis sau dovada.
Poti incerca si la sediul Serviciului de permise, dar nu o sa-l obtii decat cu 2-3 zile mai repede. Numai bine!

| madagascar a răspuns:

Depinde de unde esti, eu cand am fost sa fac poza am asteptat 2 ore si l-am ridicat personal, am semnat pentru el, e prima data cand aud ca permisul se trimite prin posta, m-ai intereseaza-te.