| eliza7943 a întrebat:

In trecut am fost victima unei pornografii infantile.
Procesul a fost incheiat de catre judecatoare. Acum intrebarea mea este daca peste ceva timp pot redeschide din nou dosarul.
(Inculpatii cred ca au primit doar munca in folosul comunitatii si nu au putut parasi tara.)
Scuzati categoria

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai o teama se va repeta, iti recomand o consiliere psihologica, aia vor fi pedepsiti cu inchisoarea nu cu munca in folosul comunitatii

| Furnicuta000 a răspuns (pentru RAY):

Citeste si cealalta intrebare a ei. Nu a fost nicio victima, ea facea sex cu iubitul ei si cineva i-a filmat. Ce, iubitul ei nu a fost victima?

| Emma30555 a răspuns:

Consulta un avocat sau pune intrebarea asta la categoria legislatie poate primesti raspunsuri concrete

| RoCkKiD a răspuns:

Daca nu cumva vii cu dovezi noi care sa schimbe cu ceva incadrarea faptelor nu cred. Dupa ce sentinta e definitiva aia a fost.

| Gofigi a răspuns:

Adică cum ai fost victima unei pornogrfi infantile ai privit porno când ai fost mica sau te-au violat și au filmat