| 25577557974 a întrebat:

nu vrea doamna directoare sa-mi dea cererea de inscriere si adeverinta cu notele ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai spart tabla trebuie s-o platesti dar trebuie sa-ti elibereze actele, n-are legatura tabla sparta cu actele. Spune-i directoarei ca o sa faci reclamatie la ISJ daca nu iti elibereaza actele. De altfel ar trebui sa platesti tabla.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fii mai explicit, de ce nu vrea sa ti le dea?

| 25577557974 explică (pentru Ioandelasal):

Pt ca am spart o tabla happy

| Ioandelasal a răspuns (pentru 25577557974):

Daca ai spart tabla trebuie s-o platesti dar trebuie sa-ti elibereze actele, n-are legatura tabla sparta cu actele. Spune-i directoarei ca o sa faci reclamatie la ISJ daca nu iti elibereaza actele. De altfel ar trebui sa platesti tabla.

| DumiY a răspuns:

Buna!
Vorbeste cu diriginta sau cu secretara.
Pa, pa!