| Andrewe a întrebat:

Salut,vine un vecin din Olanda peste cateva zile si a zis ca va spune la vama ca vine din Germania sa nu stea in carantina.Nu va primi amenda?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca reuseste sa dea spaga nu are treaba. Asa cum se scot fortat minore pentru prostitutie in europa nu m.as mira sa treaca bine vecinul tau

| Andrewe explică (pentru mgtow):

Are un contract cu durata nedeterminata in Germania, dupa a plecat in Olanda si acum vine din Olanda

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Andrewe):

Tot hoți mincinoși si jmecheri sunt unii românilaughing ai dra..cu

| darrio2007 a răspuns:

Crezi că ăia de la vamă sunt prosti? Ce treaba ai tu cu vecinul? Iti aduce ceva din Olanda?

| Andrewe explică (pentru darrio2007):

Chiar cred ca unii sunt prosti, dar cum nu e vama intre Germania si Olanda, cred ca ii va merge, si da, trebuie sa imi aduca un colet

| darrio2007 a răspuns (pentru Andrewe):

Dar este intre Ungaria si Romania. Ma rog, un fel de vamă. Dar stii ca vamesii unguri si romani sunt cam ai drk.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai mult decat amenda poate primi si un dosar penal pentru treaba asta daca e prins.

| zilog a răspuns (pentru suntserios):

E prins sigur te pui cu sistemele de securitate, exista cateva scapari legislative dar nu trebuie sa le stie toata lumea
si in plus ca sa le poata pune in practica ii trebuie ceva bani pentru avioane chestii socoteli

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Riscă să facă închisoare.

| zilog a răspuns:

Așa proști îi crezi
cu ce mașină vine
cine condice
ce telefon are
a folosit acel telefon si in Olanda
are pasaport biometric
tu de ce crezi ca aceste camere biometrice sunt peste tot ele nu citesc doar temperatura ele te citesc cu totul asa ca nu prea merge