| Steregoi a întrebat:

Absenteismul la referendumul pentru familie este o dovada ca Armaghedonul e tot mai aproape. Cand destrabalarea va ajunge la culme atunci va incepe Armaghedonul prezis in Apocalipsa. Babilonul cel Mare al religiilor este incapabil sa previna destrabalarea globala. Cum vedeti aceste lucruri?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

1. Homosexualitatea exista deja de mii de ani... multi conducatori din antichitate aveam soti "barbati", vezi Nero spre exemplu. Alexandru cel mare avea un iubit care il insotea peste tot, etc.

2. Si eu cred ca e tot mai aproape... dar mai dureaza cel putin cateva milioane de ani (sau cat dureaza pana cand se arde tot gazul din interiorul soarelui).

| SG1995 a răspuns (pentru Cosmin86):

Miliarde. Soarele e încă tânăr?

| Nilsson a răspuns:

Absenteismul e o dovada a nepasarii, oamenilor nu le pasa de soarta generatiei viitoare, ii intereseaza doar problemele care ii afecteaza pe ei in mod direct: saracia, coruptia, gropile din asfalt - dovada de egoism in stare pura.