| Logann a întrebat:

Am o problema ceva mai delicata si nu stiu ce sa fac de aceea am ales TPU ca ultima solutie.

De ceva zile am inceput sa simt un miros ciudat prin casa si numai in casa. Nu la munca, ceea ce e cam ciudat pentru ca impachetez peste in Anglia, MA ROG.
Am cercetat despre acest mirost pe la fel si fel de site-uri si persoane si am ajuns la concluzia ca este semn divin. Chiar nu stiu ce sa fac de aici si va intreb pe voi cat se poate de sincer. Ce vrea Dumnezeu sa-mi zica?

Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| r3r3r3r3r3r3 a răspuns:

Cum poate D-zeu sa incerce sa-ti spuna ceva printr-un miros? Poate e un scons dar in orice caz, mai bine nu lua decizi pripite.

| Logann explică (pentru r3r3r3r3r3r3):

Prea tarziu. Am cumparat un set de 25 de biblii prin posta. Totul are sens acum. MS oricum.

| r3r3r3r3r3r3 a răspuns (pentru Logann):

Ce sens are?

| aDEeLAa a răspuns (pentru Logann):

Proasta gluma...

13 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Vrea sa-ti zica: Mai fa dracului curat in casa ca pute ca intr-o cocina!

| Logann explică (pentru Holiday):

Nu, mi-as fi dat seama daca era Jordan Peterson.

| GoldenZenith a răspuns:

Ai căutat sursa mirosului? Poate a murit vreo vietate in casa. Îh!
Caută bine și lasă semnele divine. Alea nu sunt chiar pentru oricine și nu sunt prezente prin mirosuri. rolling eyes

| xerxes1 a răspuns:

Incearca sa porti manusi si acasa sa vezi daca dispare mirosul.

| Nilsson a răspuns:

Eu cred ca glumele tale au un miros ciudat.

| CinevaAnonimă a răspuns:

Nu e nici un semn divin. Dumnezeu daca vrea sa-ti transmita ceva, va face asta in asa fel incat sa intelegi asta. Mai bine cauta cauza mirosului si incearca sa o rezolvi. Doamne ajuta!

| LOVW a răspuns:

Eu zic să lași mirosurile și să te gândești la lucruri mai importante, nu crede în tradiții și basme băbești care sunt minciuni gogonate.
Mai important este să iei decizia de a-L urma pe Hristos, Cel care a murit în locul meu și al tău pe cruce. Acesta este mesajul Evangheliei, să-L urmezi pe Hristos căci doar El este Calea, adevărul și viața și nimeni nu vine la Tatăl doar prin El. Acesta este mesajul pe care Divinitatea dorește să-l înțelegi și să-L aplici în viața ta : https://moldovacrestina.md/mielul-lui-dumnezeu-care-ridica-pacatul-lumii/

Răspuns utilizator avertizat
| Sigfrid a răspuns:

Descrie mirosul

| sabinaca a răspuns:

Nu este un semn divin, exista halucinatii olfactive.