| OctavianDanielMaria a întrebat:

Care sunt semnele venirii lui Jesus a douua oara?

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Urmeaza razboaie si la un moment dat vine nabia vs dumnezeu ambii arata ca dumnezeu si lumea nu stie care va fi cel autentic. Asa zice biblia nu inventez. Prea devreme sa ne ducem cu moartea la judecata, sfarsitul nu e acum

Răspuns utilizator avertizat
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Alinierea planetara, incalzirea globala.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Noi deja traim vremuriile acelea de final. Oamenii sunt facut ca sa se distruga intre ei pentru ca deja suntem 8 miliarde.

| StrongHeart a răspuns:

Un semn clar si ceva ce traim in ziua de azi sunt intrebarile idioate puse pe internet.

| zilog a răspuns:

Traim deja zilele apocalipsei daca ati citit Apocalipsa din Biblie
tot ce este scris acolo se intampla chiar acum

Răspuns utilizator avertizat
| NotNamed a răspuns:

Niciuna pentru ca nu exista

| badpanda a răspuns:

Cica se vor ridica Hristosi mincinosi.Adica si mai mincinosi decat ala in care cred crestinii?
Tot evreu oare? Nu ca as fi rasist dar nu prea am incredere.Tot din flori?
Prin Focsani sunt multi care fac din apa vin.Au niste pastile care fac minuni.

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Nu exista dovezi ca ar exista viata dupa moarte, demoni sau dumnezeu.Toate acestea sunt inventate.Fi destept, traieste-ti singura viata.Iti pierzi vremea daca crezi ca exista asa ceva.Toate sunt niste minciuni.

| NotNamed a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

Bv. Cineva care nu e spalat pe creier.

| anonim_4396 a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

Fii destept*
Se scrie cu 2 de ''i'' in acel context ''Fii''
Nu v-a invatat asta la scoala de Ateism? Ce atei sunteti voi?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Lasa Dany fratelemeleu ca nici tu nu prea ai treaba pe acasa si toata ziua stai pe TPU doar cu crestinii, bei cafeaua cu ei de dimineata numai intrebari la categoria ''religie'' ai, esti Ateu sub acoperire sau cum? Eu cred ca esti doar un frustrat, daca te vede un ateu te scuipa ca le faci rasa de ras, nu vezi ca IonutVodka scrie gresit gramatical ca are boale pe crestini, astia sunt atei de Romania, mai jderpeliti asa
Vezi sa nu il intrebi pe IonutVodka de ceva gramatica sau literatura ca te injura in limba lui ateiasca de te face agnostic

Răspuns utilizator avertizat
| IonutSiAtat92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Numele tau spune tot, o sa iti dau un raport pentru adresarea de injurii la adresa mea.Numai bine.Voi sesiza si pe cei de la TPU in privinta ta.Eu am vorbit frumos din cate imi amintesc.