| Delia888654468 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă faci un păcat și nu știi și afli după ce l-ai făcut?

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Iti ceri iertare lui Dumnezeu și nu il mai faci.

14 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Multumesc, ray, tot ce imi doream sa vad

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Mereu ma gandesc la tine iubire, daca o sa mor aia sa imi canti bine

| RAY a răspuns:

Vei afla cand vei arde in iadul vesnic acel pacat

| Doub a răspuns (pentru RAY):

Traumatizezi copiii

| RAY a răspuns (pentru Doub):

Serios citeste o carte de religie de clasa 1 sa vezi acolo trumatizari

| Doub a răspuns (pentru RAY):

Am citit destule

| CitesteBiblia a răspuns (pentru RAY):

Nu, daca nu ai pacat (tai marturisit la Domnul si zi-ai iertat pacatele nu ajungi in iad. Daca ai pacatuit dupa aia fa ce am scris mai sus, citeste Biblia, si nu-il mai face. Domnul sa te ajute.

| RAY a răspuns (pentru CitesteBiblia):

Omule in iudaism nu exista iad, nu toata populatia lumi e crestina

| mentholinks a răspuns:

Ai grija sa nu il mai faci a doua oara.

| Mclaren12 a răspuns:

Nimic?

| CitesteBiblia a răspuns:

Ia Biblia, citeste, caiestete si Domnul te va ierta, DAR nu-il mai face.