| Toluk19 a întrebat:

Ce vreti sa aflati in viata asta?

23 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Cata bere pot sa beau fara sa intru in coma alcoolica.

| Toluk19 explică (pentru XxXBlackVampireXxX):

Esti fata sau baiat?

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru Toluk19):

Duh, manca-ti-as ochii.

| morningstar a răspuns:

Mi-ar placea sa mi se spuna de ce persoane dragi au plecat prea devreme de langa mine. Stiu ca este un motiv, mi-ar placea sa il cunosc cand sunt in viata dar banuiesc ca o sa il aflu doar in Cer.

| Inferno a răspuns:

Adevarul. Tot adevarul, absolut tot. Toate secretele Pamantului si ale universului. Vreau sa cunosc tot sa stiu tot, sa fiu atotstiutor, omniscient.
Nu vreau sa si aplic lucrurile pe care le stiu, vreau doar sa ma bucur de ele.
Sa detin raspunsul la toate intrebarile.
Sa am solutia la toate problemele.

| Toluk19 explică (pentru Inferno):

Mintea omului e tare saraca pentru a intelege totul ce e in jur! Am invedere in general!
Dumnezeu e Mare! Dumnezeu e suparat tare pe noi.

| Inferno a răspuns (pentru Toluk19):

Si atunci de ce? De ce ne-a facut dumnezeu cu mintea sarca si ne-a aruncat in fata o gramada de intrebari, de mistere inexplicabile.
Asta e cea mai mare tortura la care am fost supus vreodat in viata mea. Nu stiu cum pooti sa traiesti asa. E cea mai mare tortura.
Sa ai o gramada de mistere si intrebari in fata la care sa tanjesti dupa adevar si sa stii ca nu o sa il afii niciodata, pentru ca Dumnezeu ti-a dat mintea saraca si nu poti sa intelegi acele lucruri.

| DarkRoses a răspuns:

Rofl! Vezi, nu-i insulta ca te judeca drept vrajitor, si te ard pe rug...ps,sa nu porti pantaloni albi! XD

| DarkRoses a răspuns:

rolling on the floor cica se zicea ca daca purtai pantaloni albi erai vrajitor...naiba sa ii ia, nu vezi ce bolnavi sunt?rolling on the floor

| DarkRoses a răspuns:

Hai sa ne spalam chilotii la râu rolling on the floor

| 4b a răspuns:

Ce iQ au ateii

| Thunderstruck a răspuns (pentru 4b):

Foarte original. Citez : "SfantulDuh666 a răspuns: Ce iq au crestinii. " Ai demonstrat ca ai un IQ peste medie, reusind sa schimbi un cuvant dintr-o propozitie. Felicitarile mele.

| dragos9234 a răspuns:

Eu vreau sa aflu de ce unii sunt asa de limitati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stiu tot.ce sa mai aflu? in cealalta de dincolo ce o fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scopul pentru care mă aflu aici.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Variaza intre 45 si 245.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Spune tu ce IQ au ateii. Poti? Poate cel mai prost om de pe Pamant este ateu, poate cel mai destept om de pe Pamant este ateu. Cred ca media e pe undeva la 100.

| SmexyBoy a răspuns:

Am vrut sa aflu daca Dumnezeu exista, si am aflat, din moment ce am aflat acest lucru minunat, pentru mine voata mea a capatat un alt sens. ALeluia!

| Toluk19 explică (pentru SmexyBoy):

Cum l-ai aflat? Dumnezeu se arata in multe dovezi!

| SmexyBoy a răspuns (pentru Toluk19):

Cum, simplu, desi Dumnezeu exista, chiar daca crezi sau nu, eu am crezut, am citit biblia, am facut voia sa, si drept urmare de la copilul nimaniu, am ajuns la copilul Domnului, desi indiferent ca se demonstreaza, faptul ca Dumnezeu nu exista, eu vin si spun, exista este chiar aici in inima mea, Il simt, poate ca nu-l vad dar il simt, si vad cum are grija de mine, de ce beau ce mananc, si eu in schimb pacatuiesc si nu-i aduc deci slava si multumire, vine ateul si zice nebunule, crezi degeaba, si eu vin si zic, netrebnicule, eu asa vreau sa mor cu acest Dumnezeu in inima. Amin!

| Andrei5000 a răspuns:

Eu vreau sa-mi urmarti videoclipul de la categoriA RELIGIE

| roxyflory a răspuns:

As vrea sa stiu de ce exista m-ai multe religi daca este doar un Dumnezeu?