| LoveToHate a răspuns:

Ma faci sa rad.laughing

| RAY a răspuns:

E zeus slava ma duc sami imbat dusmanii sai prostesc cu porcaria aia sai convertesc cum inceri sa faci tu nici un handicapat mintal nu va crede dar un ateu= creatori lumii monderne fi serios

| Allrc24Orthodox a răspuns (pentru RAY):

Dar tot da peste nas vrajelilor cum ca dinozaurii ar fi disparut acum miliarde de ani

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru RAY):

Asa,si? Daca respingi orice, e treaba ta.De fapt, nici nu stiu de ce ai mai raspuns la intrebare.

| Mădă0611 a răspuns:

Ice Age 3 big grin
M-am gandit si eu ca e posibil asa ceva, poate si in prezent exista.

| i86e2 a răspuns (pentru Mădă0611):

E o făcătură pentru o emisiune, dacă te uiți la link-ul lui casablanca40, vei vedea.

| Mădă0611 a răspuns (pentru i86e2):

N-am zis ca e reala. Poti sa photoshop-ezi o poza de acum nu stiu cati ani, deci, raspunsului lui BlessingAndHonourAndGloryAndPowerForeverToOurGod pentru tine nu e logic tongue, dar ziceam ca e posibil ca inca sa existe, asa cum inca se mai gasesc nu stiu ce triburi prin jungla.

| DyNo a răspuns:

E facatura... cel mai probabil.

| Ho1 a răspuns:

Simplu....no comment

| i86e2 a răspuns:

Photoshop? happy

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru i86e2):

In timpul razboiului civil, da e logic.E chiar logic.