| CristiB93 a întrebat:

Daca aveti rabdare sa cititi, uitati aici ceva interesant despre crestinism si ateism http://www.cartiortodoxe.com/......erii-sale.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In viata mea n-am sa citesc porcari religioase voi muri ateu de cand mam nascut am simntit asta ca renunta cine e ateu va vi ateu mereu cine e ipocrit da se va schimba

| CristiB93 explică (pentru RAY):

Nu ai de unde sa stii ca vei murii ateu, pot sa te intreb ce varsta ai?

| RAY a răspuns (pentru CristiB93):

Ba voi muri ateu e viata mea

| RAY a răspuns (pentru CristiB93):

| Wøodenpints a răspuns:

De ce ar citi un ateu asta?

| CristiB93 explică (pentru Wøodenpints):

Daca nu vrea atunci sa nu citeasca, nu am pus neaparat pentru atei :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeule cata vorbarie fara rost, care de fapt nu spune nimic, doar se pierd in neant.CREDINTA nu are nimic de-a face nici cu gandurile filosoficesti nici cu vorbele unor nimeni care vor si ei sa fie cineva.problema e cam asa; Dumnezeu totusi ne vorbeste.surzii nu aud.

| Allrc24Orthodox a răspuns:

Pregateste-te acum sa fii luat peste picior, insultat, batjocorit, ridiculizat de atei

| i86e2 a răspuns (pentru Allrc24Orthodox):

Vai de mine, tare discriminați mai sunteți voi, creștinii.

Cu privire la articolul cela, e cam plictisitor. Cine l-a scris? Pare să aibă oarecare cunoștințe filosofice. Mă tot amuză chestia cu găsitul lui D-zeu în tine. Și dacă nu-l găsești pe D-zeu în tine, ce înseamnă, că nu există? Oh, nu, înseamnă doar că nu l-ai căutat destul, nici vorbă să nu existe. rolling eyes

| CristiB93 explică (pentru Allrc24Orthodox):

Nu imi pasa, pot sa zica orice si intrebarea nu era neaparat pentru ei ci pentru toata lumea.

| TheTigerX a răspuns:

Poate ca atunci cand vei invata si putina gramatica, o sa-L afli pe Dumnezeu, niciodata nu se stiehappy