| victoreanu a întrebat:

De ce ateii stau pe TPU numai la categoria religie?

Am fost curios sa ma uit la raspunsurile unor useri foarte activi care se declara atei si cu toate astea au sute de raspunsuri la categoria religie si nici un raspuns din alta categorie.

Răspuns Câştigător
| Angel0 a răspuns:

Unde se pot da importanti ca sunt atei, la Auto & Moto sau Casa & Gradina?rolling on the floor

20 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Imi place sa enervez crestinii.

P.S: avataru lui @Bartholomew ma sperie.:I

| Angel0 a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Bart arata fundul doar ateilor.La satanisti se intoarce cu fata.
Esti cumva satanista?rolling on the floor

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru Angel0):

Nu, sunt atee.
Mie ce imi arata? tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Angel0):

Aşadar, aştepţi să fii violat de atei spre locul pe care îl arăţi, iar de satanişti pe care orală? Nu înţeleg.

| Angel0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu neaparat.
Cand nu mai intelegi ceva, intreaba-o pe bunica-ta dupa ce-i mai tragi niste palme in prealabil. Urat obicei.
Cum sa dai fata intr-o femeie batrana mai ales ca este mama mamai tale?
Ai auzit de Cinsteste-ti parintii?
Atee fara suflet.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Angel0):

Nu am suflet. Probleme? Văd că şi tu mi-ai inspectat întrebările ca să ai prilejul de a mă acuza de ceva. Am dat în ea deoarece ea a dat prima, după mai multe palme la care nu am ripostat deloc, nu m-am mai putut abţine.
Din moment ce ştii că nu cred în divinităţi de ce mi-ar păsa de porunca aia?

Răspuns utilizator avertizat
| Angel0 a răspuns:

"Ateismul și creștinismul sunt complementare"
Esti ateu am inteles.
Ai vrut sa spui poate" Ateismul si Deismul sunt complementare.

| Angel0 a răspuns:

Vad ca trebuie sa-ti desenez.
Ateism si iudaism,ateism si hinduism,ateism si islamism,ateism si buddism, ateism si etc, etc.
Pricepi diferenta, sau ești amibă?rolling on the floor

| wales a răspuns:

Simplu, și ateismul e religie.

| Filip23 a răspuns:

Lasa-i sa se joace. Poate vreodata o sa le prinda bine ceva din ce au citit pe aici. Desi o postare nu va echivala niciodata cu o carte. Ceea ce e mai grav e ca pe "pe banda" vin lucruri superficiale care te impiedica sa mai cauti ce e important, sau te atrag catre conflicte sau mistocareala.

| ROBERT89 a răspuns:

Sunt mereu in cautare de credinciosi ca sa-si arate "superioritatea". Sunt distractivi, mai ales unul analfabet tare de tot raymusic.Parca a invatat sa vorbeasca cu google translator prima editie.

| victoreanu explică:

Vrei sa te dai rotund dar nu prea iti iese. Mult mai bine iti ieseau raspunsurile de la categoria dragoste si sex cind dai sfaturi despre masturbare.

Sa le luam pe rind: Nici pe departe nu sunt complementare, habar nu ai ce este antimateria, poate exista motor cu aburi fara apa si sunt convins ca ai cautat ceva pe Google niste cuvinte care sa te faca sa pari inteligent.

Dar partial mi-ai raspuns la intrebare. Ateii raspund si la categoria dragoste si sex

| victoreanu explică:

Vrei dezbatere logica dar esti un ignorant. Nu vrei sa fi jignit dar injuri ca un descreierat.
Tot in spirit crestin iti spun, du-te si freaca lupa la dragoste si sex.
Ca la asta te pricepi cel mai bine.

| Lace a răspuns:

Îmi place să râd pe seama unora ca tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fiecare uita-te si la mine

| victoreanu explică (pentru anonim_4396):

M-am uitat, te incadrezi cu mentiunea ca se pare ca ai mult prea mult timp liber.

| Raniia a răspuns (pentru anonim_4396):

Inteleg ca si tu vrei sa -L cunosti pe Dumnezeu, de aceea iti petreci cel mai mult timp la aceasta categorie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Raniia):

Sigur cum te-ai prins?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E categoria ce mai controversata. happy Daca vrei raspunsuri cat mai multe si mai variate la intrebarile tale, posteaza-le la categoria asta. laughing