| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

E adevarat ce se spune despre un om atunci cand moare: "A murit inca unul, lasa nu-i problema stii cum e un prost in minus, moare un prost si se nasc alti 10 in loc care la randul lor vor fi mult, mult, mult mai prosti decat cel de dinainte"?

E adevarat?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

In Romania moare un inteligent se nasc o mie de tampiti, sa spun asa marius, uite asa evolueaza natia asta

4 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Cine spune asta despre un om care moare?

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru aXy99):

Babele probabil ca stiu ele ce stiu.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Sa zicem

| Helper07 a răspuns:

Lumea se duce de rapa dar tot mai ramane o ramasita care refuza sa se ia dupa lume