| Antipaticu a întrebat:

Ema, daca ma uit la Zeitgeist sau la Religulous, pacatuiesc?

14 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Pentru tine oricum, nu conteaza.Este alegerea ta.

| Urzi23 a răspuns:

Urzi23 a raspuns cu intelepciune :

Cei ce vor merge pe Calea cea sfântă, chiar şi cei fără minte, nu vor putea să se rătăcească.
Isaia 35.8

Răspuns utilizator avertizat
| Urzi23 a răspuns (pentru Antipaticu):

Sa mergi pe Calea cea Sfinta.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns (pentru Antipaticu):

3 in pIm laughing (adi despot)

| lifeForJesus a răspuns:

Tu ești bolnav, obsedat sau posedat?

| lifeForJesus a răspuns:

Isus te iubește și pe tine! happy
O zi faina iti doresc!

| lifeForJesus a răspuns:

"Iată Eu stau la uşă şi bat. Dacă aude cineva glasul Meu şi deschide uşa, voi intra la el, voi cina cu el, şi el cu Mine."
Daca tu nu deschizi ușa, El nu intra deoarece e un gentleman, si nu va sparge ușa! happy Logic nu?
O zi Binecuvântata îți doresc!

| OmletteDuFromage a răspuns (pentru lifeForJesus):

Frăţică, nu te doare mâna de la cât baţi tu acolo? Că oricum, nimeni nu răspunde.

| EugeNNio a răspuns:

Apropo de Zeitgeist, super film, nu cred ca au auzit de el prea multiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| RockaruL a răspuns:

Eu tot pe RedTube merg...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca deja stii ce raspuns ti-ar da Ema, deci nu mai au rost astfel de intrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai uitat? da clar ajungi in iad cu mine la caldura femei si bautura eu din pacate nu beau alcool las ca ne astepta numa bine pacatuieste cat de mult poti