| anonim_4396 a întrebat:

Este prima mea intrebare aici si de altfel cea mai arzatoare.Nu stiu daca categoria este potrivita insa nu am gasit alta mai apropiata. Deci sa incep cu inceputul. Locuiesc singura iar intr-o zi am gasit peretii din camera mea zgariati, urma de mana si noroi, m-am speriat teribil iar o prietena mi a recomandat sa aprind tamaie.Am facut si asta insa cand am aprins tamaia becul a inceput sa se stinga si sa se aprinda iar flacara sufla parca era vant in casa.Intre timp toate lucrurile mi s-au deteriorat in casa, curentul electric, caldura frigiderul... Ce se intampla? Sunt paranoica sau chiar este ceva in casa mea? Multumesc!

25 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Daca iti joaca cineva o farsa? O.O
Daca te uiti prea mult pe discovery?
Daca ai nevoie de un consult psihologic?
Daca faci prea mult trolling?

| aliceinchains a răspuns:

Uite, chestii cu spirite rele, fantome, draci și alte porcării : NU există! Pentru ceea ce ți se întâmplă ție, dacă e adevărat ce relatezi, trebuie să existe și un răspuns logic. Chestiile alea le-a făcut cineva, poate să te sperie, o glumă proastă ori vrea să înnebunești, deși-i cam greu. Dacă te duci la biserică sau chemi vreun popă, asta o să fie degeaba. Ăia nu fac nimic, doar îți iau banii.

| monstrulet a răspuns:

Te uiti cumva pe discovery?

| harciog a răspuns:

Mai fa si tu sex din cind in cind. Abstinenta poate fi daunatoare, cica ti se urca saminta la cap.

| EmaS a răspuns (pentru harciog):

In loc sa o indemni sa se roage, uite ce sfaturi ii dai!

| harciog a răspuns (pentru EmaS):

Pai si ce, daca se roaga are parte de sex?

| EmaS a răspuns (pentru harciog):

Sfatul tau nu poate sa ii rezolve problema cu care se confrunta.

| harciog a răspuns (pentru EmaS):

Batem pariu? Daca nu ma crezi pot chiar sa-i demonstrez vreo citeva nopti.Sigur n-o sa se mai plinga.

| EmaS a răspuns (pentru harciog):

Cat esti de previzibil! Eram sigura ca te oferi voluntar.

| harciog a răspuns (pentru EmaS):

La mega. Poate avea "incredere"totala in mine.Doarme linga mine ca linga mamica ei.

| Valentina24 a răspuns (pentru harciog):

Deci eram sigura ca voi primi si raspunsuri "la misto", din pacate aici nu se selecteaza varsta si intra toti copiii...O sa ma prefac ca nu le vad...P.S nu ma uit prea mult la Discovery, am o viata sexuala activa si nici probleme psihice am.Cat despre coincidenta cu care s-au stricat toate lucrurile e cel putin stranie.In conditiile in care n am avut probleme in casa atat de grave.Intai mi-a luat foc tabloul acela de la electricitate, apoi din senin s-a rupt furtunul de la masina de spalat si m am trezit cu bucataria plina de apa, a urmat baia unde de asemenea instalatorul n-a stiut sa-mi explice ce s-a intamplat.Am chemat un zugrav care a ramas stupefiat si m-a intrebat cine mi-a zgariat peretii cu noroi. Lucrurile astea nu sunt doar in capul meu. Chiar se petrec si nu stiu ce sa fac!

| Valentina24 a răspuns (pentru EmaS):

EmaS sunt de regula credincioasa ...Sunt catolica si la noi este mai in sange religia insa nu prea ma ajuta si cred ca unele lucruri depind si de noi.Nu le face Dumnezeu pe toate in locul nostru.

| harciog a răspuns (pentru Valentina24):

Ma bucur totusi ca ai ramas neelectrocutata.

| Vladuthz a răspuns:

Trolling miss? E impresionant cat de multi prosti de aici chiar cred ceea ce zici laughing

| Kazimir a răspuns:

Poate prietenu tău a făcut un ritual satanic. Și eu am făcut asta că mă plictiseam singur așa că am chemat câțiva demoni să încingem o partidă de poker pe dezbrăcatelea.
Sau... îți joacă dumnezeu farse.
http://i.imgur.com/uHRxj.png

| Valentina24 a răspuns (pentru Kazimir):

Mda.Inteligent raspuns!big grin

| monstrulet a răspuns (pentru Valentina24):

Casa e veche? De la o vreme incep sa crape toate, stiu cum e.

| Valentina24 a răspuns (pentru monstrulet):

Nu este veche, e un apartament in care locuiesc de 4 ani, l-am renovat cand m-am mutat.

| monstrulet a răspuns (pentru Valentina24):

Pai cand l-ai renovat ai schimbat si instalatia electrica si tot? Tu locuiesti de 4 ani dar de cand a fost construit blocu? Si la mine is vreo 2 prize care paraie, nu mai zic de becul de la baie care se arde mereu. A trebuit sa schimb 2 electricieni pana au fost reparate calumea prizele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ai probleme cu instalatia electrica! Cat despre fantome si chestii paranormale nu este nimic de care sa te temi!

| darckprince a răspuns:

Ar fi bine sa faci un consult la pshiolog si sa mergi la biserica...

| Valentina24 a răspuns (pentru darckprince):

Multumesc pentru trimiterile la psiholog insa nu am parte de vedenii ceea ce am vazut eu este ceva material happy Adica urmele de pe pereti nu aveau de cine sa fie facute... Locuiesc de o vreme cu iubitul meu si el este de parere ca se intampla lucruri bizare in casa. Deci nu sunt singura careia ii pare ca ceva nu e ok...

| darckprince a răspuns:

Cine ar putea sa-i faca chestiile alea daca ea a zis ca locuieste singura?

| Valentina24 a răspuns:

Scuze,explicatia nu era pentru claudiu. inca ma acomodez cu TPU happy

| Dry a răspuns:

Sincera sa fiu ceea ce spui ma cam sperie, nu stiu ce sa zic dar daca este asa cum descrii tu poate ar trebui sa vorbesti cu un specialist.Cheama o prietena sa doarma la tine peste noapte si daca si ea este de parere ca in casa ta este cu adevarat ceva straniu atunci sigur trebuie sa vorbesti cu cineva care te poate ajuta cu adevarat.