| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca am o problema cu tabloul, sau contoarul electric. Este a 2-a oara in ultimele 4 zile cand aprind un bec in casa, si sare siguranta. Prima oara a fost cand am aprins becul in baie, a 2-a oara cel din bucatarie. Pur si simplu am aprins acele becuri, au facut flama si s-a luat curentul in toata casa. Habar nu am care poate fi problema, daca exista una, sau a fost curentul prea puternic. Deci, ce poate sa fie?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Undeva ai un scurt-circuit sau vreun contact imperfect.Prizele functioneaza? Ca nu ai spus nimic de asta.

| Jipa95 a răspuns (pentru darrio2007):

Merg toate prizele.