| YoannaY600 a întrebat:

Nu stiu daca este categoria potrivita.Dar as vrea sa stiu mai multe despre wicca,vrajitorie,chakre,premonitii,manipularea energiilor,calatorie astrala,evolutie spirituala,protectie spirituala,comunicare cu spiritele si despre cum pot dobandi anumite abilitati sau cum imi pot da seama daca am anumite abilitati.Dar nu am nici o idee de unde sa incep. Cei care experimentati aceste experiente, de unde ati inceput?

7 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Aici fiind vorba de categoria religie, eu îți pot spune ca e foarte periculos pentru ca intri în legătură directă cu demonii dacă practici orice forma de spiritism.

| TrăieşteClipa a răspuns:

In momentul in care esti pregatit sa afli, informatiile nu vor intarzia sa apara.
Exista multa dezinformare in acest domeniu incepand chiar cu religiile mari.
Copacul se cunoaste dupa roade.
Popii au masini scumpe, isi fac vacantele in strainatate, se lupta cu dintii pentru o parohie mai banoasa etc.

| YoannaY600 explică (pentru TrăieşteClipa):

Pai faza e ca as vrea sa aflu mai multe, dar sunt o multime de informatii, de carti si nu pot stii care sunt adevarate, unele din ele se bat cap in cap.De aceea eram curioasa poate gasesc o persoana experimentata care practica aceste lucruri si care ma poate ghida.

| psycho123 a răspuns (pentru YoannaY600):

Conteaza ce vrei tu sa crezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://bucurialuisatan.com/

| psycho123 a răspuns:

Cu timpul toate aceste informatii se vor acumula incet incet. Asa eram si eu la inceput... voiam sa stiu totul direct, dar am decis sa o iau usor si sa inteleg fiecare lucru si sa incerc si sa aflu pe pielea mea