| elle94 a întrebat:

O minte inteligenta nu sufera prostia. Nu o mai suporta, are nevoie de o noua rutina. O chinuim fiindca printre mediocritati, sau o lasam sa-si urmeze drumul spre destinatia perfecta?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu faci spam duminica, crezi ca e permis asa ceva ca azi e zi libera?

| elle94 explică (pentru RAY):

Ce-i ala spam?

| Violleta2022 a răspuns:

Tu crezi ca noi nu ti-am vazut mesajul de prima oara, de l-ai postat de 4 ori?
Nu stiu ce sa cred despre gestul tau, ca-i din prostie sau medicritate?

| elle94 explică (pentru Violleta2022):

Cum vrei.din interes

| Violleta2022 a răspuns (pentru elle94):

Care interes fetita?
Esti pe un site online, ca atare, nu se termina hartia daca scrii 5 -10 raspunsuri la o intrebare, sa fii nevoita sa tot postezi intrebarea ca sa primesti mai multe raspunsuri.
Ma asteptam sa te duca mintea, pentru ca, online poti posta vreo cateva milioane de raspunsuri, la doar 1 singura intrebare.
De ce ai postat-o de 4 ori?
Tocmai tu, care te vrei a fii inteligenta si peste mediocritate?!
Ceea ce ai facut de fapt, a demonstrat taman contrariul... ai dat taman peste prostia, de care pretinzi ca te feresti

| Jardelin a răspuns:

Adevarul e ca mintea mea sufera din greu sa citeasca asemena tampenie de intrebare. Crezi ca o chinui cu o mediocritate?

| Mclaren12 a răspuns:

O chinuim fiindca printre mediocritati?

| elle94 explică (pentru Mclaren12):

Exista un om de amploare.