| elle94 a întrebat:

O minte inteligenta nu sufera prostia. Nu o mai suporta, are nevoie de o noua rutina. O chinuim fiindca printre mediocritate, ori o lasam sa-si urmeze drumul spre destinatie? Dupa cum am spus e inteligenta.

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Cred ca ai repetat de 4x intrebarea...
Te-ai inspirat din citatele lui Paler?!

| elle94 explică (pentru ROB3RT89):

big grin da

| ROB3RT89 a răspuns (pentru elle94):

Pai daca citesti cartile lui, insemna ca esti capabila de intrebari la relevantehappy

| elle94 explică:

E o minte bandita.

| SunsetAway a răspuns:

O minte inteligenta pune o intrebare in mai multe categorii? Nu, asta e o minte bandita. O minte inteligenta punea de la bun inceput o astfel de intrebare aicisa, nu la Sanatate.winking