| timoteidoi a întrebat:

Oare din ce cauza consumul de alcool este socotit ca fiind un pacat iar consumul drogului numit religie nu este considerat un pacat, asta desi efectele consumului de alcool este mult mai mic decat al opiumului numit religie, pentru ca daca te-ai imbatat te trezesti pina a doua zi, dar daca esti drogat cu religia, multe victime nu isi mai revii la normalitate niciodata?

8 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Ar fi culmea sa zica crestinii ca daca practici religia lor e pacat laughing

Răspuns utilizator avertizat
| sublime89 a răspuns (pentru timoteidoi):

Si nu ar fi? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mikhtarian a răspuns:

Si intrebarea care e? Report.

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru Mikhtarian):

Intrebarea este urmatoarea: Oare din ce cauza consumul de alcool este socotit ca fiind un pacat, iar consumul "drogului" numit religie nu este considerat un pacat? ( mai pe scurt).
Raportezi abuziv.
Pentru unii religia este ca un drog! Nu pot trai fara ea. Recunoaste asta!

Răspuns utilizator avertizat