| anonim_4396 a întrebat:

Observ ca la categoria religie sunt doar 2 categorii: crestini si atei.
Am cateva intrebari : Care sunt top 5 din ambele tabere (cei mai "buni" in dezbateri)? Ce intrebare vi s-a parut mai grea? Ati avut intrebari la care sa nu aveti raspunsuri (daca da, care)? Care considerati ca a fost cea mai buna intrebare pusa de voi?

29 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Majoritatea intrebarilor pe care le pun au un grad de complexistate atat de ridicat incat nici chiar eu nu le inteleg.

| costis a răspuns:

La categoria satanisti fruntas in satul lui e Dorugard.

| 4b a răspuns:

Ori esti alb, ori esti negru, gri nu prea merewinking
Eu postez intrebari foarte grele, d'aia lumea nu prea imi raspundelaughing
Sanatate...

| RAY a răspuns:

Aici nu-i razboi e doar exprimare libera intre crestini si ateii, agnostici, deisti, panteisti, de ce mereu aud de ateii-crestini cand sunt si alte categorii

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Mai sunt si satanisti in cazul meu satanist spiritual.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce mai e si aia?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu chiar crezi ca exista acest personaj?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Sincer da

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Este o secta aparuta in 2002 fondata de Matrix Diatrich.(asa se numea fondatoarea daca nu ma-nsel)

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Depide ce intelegi prin a crede.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt curios, de ce esti satanist? ti s-a intamplat ceva supranatural si anume ce?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Sincer ceva supranatural explicit nu. Insa nici eu nu pot sa-mi explic bine de ce sunt satanist.Insa asta este ceia ce ma caracterizeaza. Asta e este calea care mi-am ales-o in viata. Si am un scop sigur.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Care e scopul?

| 4b a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu poti sa-ti explici de ce esti satanist, cum saracia mea iti cunosti scopul?!

| anonim_4396 explică (pentru 4b):

Sincer nu are rost sa va explic.

| 4b a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, respect decizia!

| anonim_4396 explică (pentru 4b):

E mult mai complicat. Si nici eu nu gasesc acum raspusul dar stiu ca asta este ceia ce viata vrea de la mine si eu de la viata.

| anonim_4396 explică (pentru 4b):

In orice caz mai rar gasesti crestin care sa-ti respecte decizia.

| 4b a răspuns (pentru anonim_4396):

Oamenii sunt diferitiwinking

| anonim_4396 explică (pentru 4b):

Asa e insa nu multi pot pricepe acest lucru

| anonim_4396 explică (pentru 4b):

"cum saracia mea iti cunosti scopul?! " laughing esti comica, pacat ca nu pot sa-ti dau amuzant.

| 4b a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing asta-i pacat de moarte...

| Dorugar a răspuns:

Doar ateii si idioti!

| TrentonChase a răspuns (pentru Dorugar):

Doar atei si trolli si/sau crestini ipocriti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este o competitie.cea mai grea intrebare? adam avea buric?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai dobitoc user este lolosula. Vad ca jigneste de-am lula pe aici, el le stie pe toate, e inteligent si restul sunt prosti.
Raymusic ma amuza uneori.
Ma mai gandesc care-i cel mai nebun troll din categoria asta...
Eu pun intrebari simple ca nu-mi permit neuronii sa pun intrebari complexe, cum sunt in mare parte alea de la D/S.

| HowdidIgethere a răspuns:

La categoria oameni de stiinta, cel mai bun e, cine altul, cine Fuckthesystem altul, decat Inferno.

| loIosaurus a răspuns:

Doar idioti si crestini.