| Alemaria30 a întrebat:

Spuneti-mi va rog, pentru a ajunge la spovedanie la Parintele Calistrat de la Manastirea Vladiceni, cum trebuie sa procedez? Sun inainte la Manastire? Merg de departe si nu as vrea sa nu il gasesc.

5 răspunsuri:
| anonim70 a răspuns:

Sunal cel mai bine!

| Alemaria30 explică (pentru anonim70):

Nu am numarul parintelui, oare cum as putea face rost de el :-(?

| anonim70 a răspuns:

Http://www.manastireavladiceni.ro/ si cauti contact pe site suni la unul din nr de tf intrebi de parintele calistrat si nr lui de telefon sau trimeti mesaj pe Facebook pe contul lui Facebook