| edera13 a întrebat:

Stie cineva care din psalmi din cartea Psaltirea iti ajuta in dragoste?

7 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Incearca mai bine cu o carte de bucate.

| VelaJohnny a răspuns:

Adica? Cum sa te ajute in dragoste?

| AC4S4 a răspuns (pentru VelaJohnny):

Poate se gandeste ca psalmii sunt un fel de vraji?!

| VelaJohnny a răspuns (pentru AC4S4):

laughing nu m-ar surprinde daca ar gandi astfel, unele vrajitoare folosesc fragmente din Biblie (pagini) la farmecele lor, am citit undeva big grin.

| AC4S4 a răspuns (pentru VelaJohnny):

Unii folosesc fragmente din Biblie pentru exorcizari. Este Biblia o carte inspirata de Duhul Sfant, dar unii o considera chiar o carte de vraji. Cand unii cred ca apa sfintita si pupatul moastelor unui sfant vindeca boli, posibil sa inlocuiasca si Biblia cu o carte de magie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psalmii si biblia in general nu ajuta la absolut nimic.

| TabletaSB a răspuns:

Da, toata. Nu e o parte dedicata pentru aceasta.
Trebuie sa ne rugam sa primim ceea ce Dumnezeu doreste; de multe ori cerem ceea ce nu ne este de folos.