| lifeForJesus a întrebat:

Te-ai gandit vreodata cum te vede Dumnezeu?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Da,El ma priveste prin prisma Jertfei Domnului Isus si ma vede ca pe o fiica preaiubita si scumpa!happy

Răspuns utilizator avertizat
| EmaS a răspuns (pentru AllStillExistAllStillHaveAPurpose):

De ce, fiindca cred ce imi spune Dumnezeu in Cuvantul Sau?

Răspuns utilizator avertizat
| EmaS a răspuns (pentru AllStillExistAllStillHaveAPurpose):

Te provoc sa citesi Biblia si sa vezi.

Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Exact asa cum sunt...singur si neputincios...
Salut.

| dragos9234 a răspuns:

Te-ai intrebat vreodata ca dumnezeu nu exista?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce m-as gandi la asta? are ochim pentru toti, de ce sa fiu eu ala egoistul sa ma intreb asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, m-am gândit.

| 1libercugetator1 a răspuns:

Acel personaj imaginar nu exista din punct de vedere logic,rational, stiintific

big bang explica inceputul universului
teoria inflatiei explica de ce e universul uniform
teoria haousului explica de ce nu e haos in univers
teorii privind formarea sistemelor solare, galaxiilor pot fi explicate
e clar religia e pentru cei care vor sa traiasca in ignoranta
teoria explica evolutia vietii deci sunt inca multe de adaugat dar daca mereu spunem dumnezeu a facut x, y ne oprim din cunoastere, evolutie se vede ca unde e stiinta e evolutie Romania nr 8 tara religioasa si ultima din europa, Romania e una dintre cele mai sarace tarii de pe glob in curand vom intra in uninea bananerilor daca n-am intrat deja

| MerVeilleuX a răspuns:

Dumnezeu ne vede exact asa cum suntem. El cunoaste totul despre noi.

| comandamente a răspuns:

Nu-ti poti imagina cum vede El trecutul si viitorul tau, iov 34.21

| UnicornulInvizibilRoz a răspuns:

Tu te-ai gandit vreodata cum te vede un unicorn invizibil roz?
P.S.:unicornul invizibil roz este la fel de real cum este si d-zeu.

| JustAnotherFuckedUpGirl a răspuns:

Ma vede cand fac pipi