| M25M a întrebat:

Vad ca sunt discutii prea serioase pe aici asa ca vreau sa va amuz indiferent de convingerile religioase.
Va prezint textul unui billboard din marea si frumoasa America(la state ma refer) :

Attention: Lunatic Atheists & their Lawyers
Anti-God is Anti-American
Anti-American is Treason
Traitors lead to Civil Wars

Ca sa fie si o intrebare,: Care parte credeti ca este mai amuzanta?

12 răspunsuri:
| LegionarulRoman a răspuns:

Anti-God is Anti-American.

| Xtal a răspuns:

Seriozitatea cu care se discuta niste subiecte aparent stupide.

| Mădă0611 a răspuns:

Anti-God is Anti-American, huuuăăăăăă, afara din tara! http://p.twimg.com/AqUYXbuCQAAXUR_.png:large :))

| M25M explică (pentru Mădă0611):

Dap, foarte sugestiva poza.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cam niciuna.

| M25M explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Nici una nu este amuzanta?
Eu nu am postat acest text doar pentru amuzamentul ateilor ci si pentru cel al crestinilor.
Deci daca nici una nu este amuzanta inseamna ca au dreptate?

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru M25M):

laughing

| WR104 a răspuns:

Anti-American is Treason

| Zenicide a răspuns:

"Cam niciuna."
- Cel mai amuzant laughing
Anti-God is Anti-American e destul de tare laughing

| doctorandus a răspuns:

Daca ar fi stiut americanii ce opinii religioase aveau Parintii Fondatori ai SUA, ei nu i-ar fi ales niciodata ca reprezentanti ai lor.

| M25M explică (pentru doctorandus):

Americanii nu stiu cam multe.

| 4b a răspuns:

laughingprea multa seriozitate...