| SaintOcea a întrebat:

Zeii cred în dumnezeu?

Răspuns Câştigător
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Zeii cred in Vodka! (e atotputernica)

10 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Exista un singur Dumnezeu adevarat! Dumnezeu-Tatal, Dumnezeu-Fiul, si Dumnezeu -Duhul Sfant!

Răspuns utilizator avertizat
Apache
| Apache a răspuns:

Dumnezeu!
Dumne-zeu!
zeu...
mda clara treaba...

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Zeii cred in ce vor ei ca de aia sunt zei! laughing

| AndreiGabi a răspuns:

Una din cele doua creaturi divine nu exista, isi contrazic existenta prin propriile "legende". Ambi termeni sunt "fiinte supreme".

| Minks a răspuns:

Da, e un ciclu care se repeta.

| Birjaru a răspuns:

Wow, cat esti de ateu...

| Zangetsu a răspuns:

Exista un singur dumnezeu, cei trei tatal fiul si sfantul duh.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred saintocea.cred si se infioara. daca prin zei te referi demonii ce stapanesc firea umana sub orice forma ar lua ei.fiindca omul alege pe cine sa primeasca in templul corpului sau; patimile si demonii, sau pe Duhul sfant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Pentru ca zeii sunt diavolii. Si ei cred in Dumnezeu.