| Adrian266 a întrebat:

De vreo luna jumate am o durere la ligamentul de la piciorul drept si durerea merge pana sus la abdomen cand trag piciorul spre interior.Ce ar putea fii? Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Avem noi feţe de doctori?
Bine, unii dintre noi aducem a vidanjori din profil aşa, da' nu toţi.
Du-te la medic!

| lety160 a răspuns:

Poate fi un nerv care nu calca bine undeva dar mai bine mergi la doctor, intindere de ligament faci numai dupa activitate sportiva sau daca calci cumva gresit.