| anonim_4396 a întrebat:

M-am trezit ieri pe la ora 2 noaptea cu o durere foarte mare la urechea dreapta. Cand stau cu capu pe perna (am perna Dormeo anatomica care este din spuma cu memorie) ma doare si aud un sunet,iar cand stau in picioare aud cum inima imi bate(cand trimite sange in corp,Nu radeti),cand casc, mestec mancarea si tot asa.Ce poate fi? Am timpanul spart ( nu mi-a curs nici un lichid nici sange )Imi pot pierde auzul? DAU FUNDA! MULTUMESC!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kettolix a răspuns:

Cred ca este inflamata de la ceva frig, racoare. Cel mai probabil te-a tras curntul. Si eu am patit, dar eu auzeam si infundat

| Anonimcunoscut123 a răspuns (pentru Kettolix):

Cred ca ai dreptate caci am stat toata ziua ud si cu picioarele in apa de la put.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Poate fi inflamatie, poate fi o insecta, cel mai bine te-ai duce cit mai repede posibil la medic.